Estetinis dantų plombavimas

Estetinis dantų plombavimas – viena dažniausiai atliekamų estetinės
odontologijos procedūrų, skirta akivaizdžių šypsenos pokyčių norintiems pacientams.

Jos metu atstatomi nudilę, nuskilę ar kitaip pažeisti dantys. Jų spalva ir forma koreguojama naudojant estetines dantų plombas, todėl rezultatas – ilgai išliekantis ir ypatingai natūralus. Estetinis plombavimas atliekamas ir tuomet, kai reikia suvienodinti dantų proporcijas ar uždaryti per didelius dantų tarpus. Neretai pacientai, turintys didelį tarpą priekinių dantų srityje, dėl to patiria diskomfortą kasdieniame gyvenime. Pasitelkus estetinį plombavimą, šis defektas ištaisomas greitai ir neskausmingai. Šis dantų spalvos ir formos atkūrimo metodas yra minimaliai invazinis, ne tik estetiškai puoselėjantis šypseną, tačiau ir gerinantis paciento sveikatos būklę. Procedūros metu pašalinami karieso pažeisti, neestetiškai atrodantys danties audiniai, tuo pat metu išsaugant didžiąją dalį sveiko danties. Naudojamų kokybiškų medžiagų dėka pacientui grąžinamas dantų tvirtumas, atsparumas ir užtikrinamas koreguojamo danties suderinamumas su dantenomis. Svarbu atkreipti dėmesį ir į tai, kad dantų spalvos ar formos koregavimas estetinio plombavimo pagalba yra ženkliai pigesnis nei dantų protezavimas ar implantavimas.

Atlikus estetinį dantų plombavimą ir siekiant ilgalaikio efekto, būtina rūpintis tinkama dantų priežiūra. Gydytojas patars, kokią dantų pastą bei dantų šepetėlį
geriausia būtų pasirinkti. Taip pat vertėtų bent 2 kartus per metus apsilankyti pas gydytoją odontologą arba burnos higienistą, kad jis įvertintų ar nėra reikalingos estetinio plombavimo korekcijos ir galėtų atlikti dantų poliravimą.

Estetinius plombavimus mūsų klinikoje atlieka gyd. odontologė Alanta Girdvainytė.

Registruokis konsultacijai