Dantų balinimas

Enlighten – plačiai pripažinta ir itin efektyvi balinimo sistema iš Jungtinės Karalystės, kurią odontologijos profesionalai vertina dėl nepriekaištingų ir ilgalaikių rezultatų Tai vienintelė balinimo sistema kuri garantuoja „Vita“ B1 atspalvį beveik kiekvienam mūsų pacientui. Sėkmės rodiklis yra 98%. Šios sistemos išskirtinumas – neutralus balinimo gelių pH. Tiek gaminant, gabenant, sandėliuojant ir atiduodant balinimo gelius pacientams yra užtikrinta žema temperatūra, neleidžianti išsiskirti rūgščiai bei taip išlaikant karbamido ir vandenilio peroksido gelių pH neutralumą ir efektyvumą sąlytyje su dantimis.

Enlighten siūlo 2 arba 3 savaičių balinimo namuose programas su individualiai pagamintomis dantų balinimo kapomis pagal specialisto suteiktas rekomendacijas.

Evo night – į rinkinį įeina balinimo švirkštukai dviem savaitėm bei individualios balinimo kapos.

Evo night – į rinkinį įeina balinimo švirkštukai dviem savaitėm bei individualios balinimo kapos.

Evo4 – į rinkinį įeina Enlighten Serum ir Enlighten White dantų pastos, nujautrinantys pagaliukai, balinimo švirkštukai trim savaitėm bei individualios balinimo kapos.

Kaip tai vyksta?

1 žingsnis: konsultacija, skaitmeniniai atspaudai.

Pirmiausia burnos higienos specialistas arba gydytojas odontologas įvertina jūsų esamą dantų būklę. Jei dantų būklė gera – nustatomas dantų atspalvis, dantys skenuojami ir atspaudai siunčiami technikams individualių balinimo kapų gamybai. Vizitas trunka iki 30min.

2 žingsnis: balinimo kapų atidavimas.
Vizito metu pacientui atiduodamos kapos, paaiškinamas balinimo namie protokolas, duodamos instrukcijos. Vizitas trunka iki 10min. Pacientas namuose priklausomai nuo balinimo sistemos 2-3 savaites savarankiškai atlieka dantų balinimą pagal pateiktas instrukcijas.
3 žingsnis: vizitas rezultato įvertinimui.
Baigęs balinimą pacientas atvyksta į kliniką apžiūrai bei balinimo rezultato įvertinimui. Vizitas trunka iki 15min.
Po
Prieš
Po
Prieš
Po
Prieš

Ar norite turėti savo svajonių šypseną?

fav